0

Pasta Dolabı

Pasta Dolabı birçok gıda ürünlerini sergilemek ve onların tazeliğini korumak için kullanılması gerek bir mutfak ekipman çeşididir. Pasta Dolabı pastanenin kurulmasında, dizaynı ve görsellik bakımından çok seçici ve göze hitap edecek şekilde olmalı ve en ince ayrıntısına kadar seçici davranılmalıdır.

Pasta Dolabı , pastaları 8 veya 10 gün taze korunmasını sağlaması gerekir. Dolapları alır veya yaptırırken muhakkak ön cam kabininde camda buharlaşmayı önleyen ekipmanların olup olmadığını net bir şekilde öğrenin. Aksi halde hem büyük oranda ürünlerin bozulmasında neden olur hem de görünüş açısından mantıksız olur, hoş durmaz. Bir diğer önemli konu ise aydınlatması ve ışıklandırmasıdır. Sizin için en uygun muazzamlık neyse o şekilde olmalıdır. Genellik Pasta Dolabı na gün ışığını tavsiyeler arasında tutmalısınız. Pasta Dolabı genellikle 2-3 camlı raftan olmaktadır. Rafların öne doğru çapraz bir şekilde durmaları pastaların albenisini arttırır ve insanların gözlerine daha da hitap eder. Bir diğer önemli konu ise pasta dolaplarının dekorudur. Genellikle seçilen, tercih edilen pasta dolaplarının ön ve yan kısımları ahşaptır. En çok tercih edilenler ise; ahşap rengi, kiraz ağacı, zeytin ağacı ve bambu rengidir. Uzun süre kullanılan dolaplarının panjurları 15 günde bir açılıp biriken tozların temizlenmesi önerilmektedir. Eğer ki temizlenmezse motorun hararetli çalışmasına neden olur. Dolayısıyla elektrik sarfiyatı artacaktır. Ve yine eğer ki temizlenmezse ortalama 8 ayda bir yeni motor bağlatmanıza sebep olacaktır. Ve diğer önemli bir konu ise paslanmaz olması. Mikropların yiyeceklere bulaşmamasıdır. Aslında en önemli konuların başında gelmektedir. Sağlık her zaman önceliğinizde olmalıdır.

Sonuç olarak Pasta Dolabı katiyen basit bir soğutucu dolabı olarak ele alınmamalıdır. Genellikle pastanelerde bulunan Pasta Dolabı modellerinde tüm pasta çeşitlerinin gözler önüne sergilemesi ve kesinlikle biri ön plandayken diğerinin arka planda kalmaması gerekir.

Biz, ürettiğimiz bütün pasta dolaplarının son teknolojiye uygun olmasına önemle özen göstermekteyiz. Eğer öğrenmek istediğiniz herhangi bir sorun, aklınızda soru işareti olan herhangi bir soruyu bize ulaşarak sorabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimize bilgi ve hizmet  vermekten onur duyarız.

Bir Cevap Yazın

Your email address will not be published.

*